{{ minChart.data.CommerceOrderItem.length}}
Twój koszyk jest pusty
{{ minChart.data.CommerceOrderItem.length}} {{ minChart.data.CommerceOrderItem.length | myProductsVariant }} + transport / {{ minChart.data.CommerceOrder.total | currency:"zł" }}
  • {{i.name}}
    {{ i.Product.price_gross | currency }}
    {{i.Product.price| currency:"zł"}}
    {{i.quantity}} szt.
Do kasy

Dromader Laboratorium Chemiczne Mały Chemik

Laboratorium chemiczne Dromader

4 powody, dla których Twoje dziecko pokocha chemię! Dromader Mały Chemik.

Dla 12-letniego dziecka bez względu na to czy to chłopak czy dziewczynka chemia to czysta magia. W większości przypadków niezrozumiała i pełna tajemnic wiedza, dzięki której z połączenia kilku składników powstaje zupełnie nowa substancja. Laboratorium chemiczne dromader wprowadzi Twoją pociechę w fascynujący świat chemii, którego na pewno nie będzie chciał szybko opuścić!

 

Dlaczego dziecko pokocha laboratorium chemiczne dromader?

1. Rozwinie w sobie naturalną chęć do nauki

Laboratorium chemiczne dromader  to koniec z uciążliwym zapamiętywaniem nudnych wzorów i opisów doświadczeń jakie należy wykonywać w szkole. A właśnie długie, skomplikowane wzory i nazwy związków chemicznych, które ciężko powtórzyć zniechęcają niejednego dorosłego. Laboratorium chemiczne pozwoli Twojemu dziecku od praktycznej strony doskonale poznać podstawowe reakcje chemiczne i zasady, które nimi rządzą. 

 

2. Samodzielnie przeprowadzi proste doświadczenia

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie zdaje sobie sprawy z roli praktycznego zastosowania chemii, warto odpowiednio wcześnie pokazać mu, w jaki sposób ta nauka ułatwia mu codzienność. Laboratorium chemiczne dromader zawiera aż 9 bezpiecznych odczynników chemicznych, dzięki którym Twoje dziecko przeprowadzi swoje pierwsze ekscytujące doświadczenia i rozwinie w sobie pasję do zgłębiania kolejnych tajników chemicznej wiedzy. W miarę nabywanego doświadczenia praktyczne zastosowanie wiedzy chemicznej jest niezwykle kreatywne i polega na tworzeniu zupełnie nowych substancji, zaczynając od tworzyw sztucznych, syntetycznego kauczuku, włókien, lekarstw, farb, barwników itp. I chociaż niektóre reakcje chemiczne przypominają magiczne sztuczki, to w rzeczywistości z wykorzystaniem tego zestawu odkrywamy ich prawdziwą, naukową naturę.

 Laboratorium chemiczne Dromader

3. Będzie bardziej ciekawe świata

Laboratorium chemiczne umożliwia przeprowadzenie ponad 100 fantastycznych i w pełni bezpiecznych doświadczeń, które dziecko jest w stanie przeprowadzić zupełnie samodzielnie w domu. Na podstawie zdobytej w czasie zabawy wiedzy zacznie uważniej obserwować otaczający go świat i zręcznie tłumaczyć podstawowe jego mechanizmy. Dodatkowo takie laboratorium może być wspaniałą zabawą na urozmaicenie każdego popołudnia, atrakcją na urodziny dziecka itp. 

 

4. Zwiększy wiedzę zdobytą w szkole

Szkoła nie zawsze zaspokaja dziecięcą ciekawość. Niestety, obecnie wśród ogromnej ilości wiedzy teoretycznej jaka jest dawkowana w szkole nie zawsze jest czas na praktykę. Dzięki laboratorium Twoja pociecha efektownie przełoży szkolne informacje na dużo bardziej zrozumiałe, samodzielnie przeprowadzone, doświadczenie. W ten sposób nie tylko doskonale zapamięta nową wiedzę, ale i rzeczywiście ją zrozumie. Dzięki laboratorium dziecko chętniej będzie się uczyło w szkole a zdobytą wiedzę będzie chciało sprawdzić praktycznie w swoim małym laboratorium. Zestaw „Laboratorium Chemiczne”, pozwoli na zgłębienie wiedzy chemicznej i na odkrycie wielu ciekawych substancji chemicznych, także tych znajdujących się w otoczeniu. Poprzez zmieszanie różnych związków chemicznych dziecko otrzyma nowe substancje, ucząc się przy okazji o zachodzących reakcjach chemicznych. Zestaw jest rekomendowany dla dzieci powyżej 12 lat. 

 

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy >

laboratorium kosmetyczne - magiczne paznokcie

Może to być pierwszy zestaw kosmetyczny pozwalający dziecku...


Zobacz

52.00 zł
laboratoriu chemiczne

Zestaw LABORATORIUM CHEMICZNE wprowadza w świat zjawisk i odczynników chemicznych...


Zobacz

99.00 zł
zagadki oceanu (ein-o nauka)

nauka podana w prosty i pasjonujący sposób prezentowana przez prof. Alberta...


Zobacz

44.00 zł
nasz ekosystem - bieguny polarne (profesor albert)

Umożliwia zbadanie różnic pomiędzy występującymi zwierzętami i środowiskiem najzimniejszych rejonów świata...


Zobacz

27.00 zł

 

SEKRETY ELEKTRONIKI - RADIO FM PONAD 80 EKSPERYMEN

Zestaw naukowy dla dzieci wprowadzający w zagadnienia zwi...


Zobacz

62.00 zł
SEKRETY ELEKTRONIKI - PONAD 180 EKSPERYMENTÓW

Zestaw naukowy dla dzieci, umożliwia poznanie zasad dział...


Zobacz

76.00 zł
SEKRETY ELEKTRONIKI - PONAD 500 EKSPERYMENTÓW

Produkt umożliwia poznanie zasad działania połączeń elekt...


Zobacz

116.00 zł
SEKRETY ELEKTRONIKI - PONAD 1200 EKSPERYMENTÓW

Zestaw naukowy dla dzieci, umożliwia poznanie zasad dział...


Zobacz

181.00 zł

 

 

Może zainteresuje Cię również :

Klocki Eitech

Sekrety elektroniki

Klocki Gigo

Rowerki biegowe

Koraliki Hama

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki 4M

Zabawki kreatywne

 

 

 

 

 

 

Twój schowek jest pusty