{{ minChart.data.CommerceOrderItem.length}}
Twój koszyk jest pusty
{{ minChart.data.CommerceOrderItem.length}} {{ minChart.data.CommerceOrderItem.length | myProductsVariant }} + transport / {{ minChart.data.CommerceOrder.total | currency:"zł" }}
  • {{i.name}}
    {{ i.Product.price_gross | currency }}
    {{i.Product.price| currency:"zł"}}
    {{i.quantity}} szt.
Do kasy

Sekrety elektroniki, zabawa naukowa

Sekrety elektroniki 

Pozwól dziecku odkrywać sekrety elektroniki

Nie ma większego szczęścia dla dziecka niż rodzice, którzy zachęcają go i pozwalają mu w twórczy sposób rozwijać swoje zainteresowania. 

W pasje naszych dzieci należy inwestować już od samego początku i nie warto przy tym oszczędzać. Gdy tylko zauważysz, że skomplikowany świat elektroniki i elektrotechniki jest tym, co kręci Twoje dziecko, możesz sprezentować mu zabawkę naukową. Sekrety elektroniki to idealny sposób na zaszczepienie w swoim dziecku pasji, pozwalając się mu przy tym bawić. A nie ma nic lepszego niż nauka poprzez zabawę. Dziecko dzięki temu szybciej się czegoś nowego nauczy i o wiele więcej zapamięta. Zabawki są pierwszymi towarzyszami dziecka a odpowiednio dobrane motywują do rozwoju, pomagają w poznawaniu świata i kształtują postawy dziecka wobec ludzi i otoczenia. 

Przyjemne z pożytecznym

To zestaw zabawek z dziedziny elektroniki, odwzorowujących rzeczywiste działanie układów, systemów i urządzeń

Za jego pomocą łatwo stymulować wyobraźnię dziecka i sprawić, by zaczęło zgłębiać ten skomplikowany świat. Sekrety elektroniki to silniki, przełączniki, źródła światła, moduły dźwiękowe i radiowe, rezystory, kondensatory, tyrystory... Na pierwszy rzut oka wydaje się być to bardzo skomplikowane ale w rzeczywistości tak nie jest.

 

Dzięki przedstawieniu całego zagadnienia w prosty i przyjemny sposób, dziecko może łatwo nauczyć się nie tylko tych specjalistycznych nazw, ale także zrozumieć zasady sprzętu elektronicznego. Aby to ułatwić, Sekrety zawierają instrukcję, opisującą kolejne etapy przeprowadzania jednego z ponad tysiąca eksperymentów. 

   

sekrety elektroniki

Zrób to sam!

Możesz wyobrazić sobie, jak zmotywowane będzie Twoje dziecko, jeżeli będzie miało możliwość zbudowania swojej własnej latarki czy głośnika.

Największa radość tkwi w eksperymentowaniu. To czysta frajda - łączyć ze sobą różne elementy i sprawdzać, czy i w jaki sposób będą działać. 

Dzięki wszystkim tym zaletom sekrety elektroniki nie są zabawką, która może szybko się znudzić. Pokłady zarówno gotowych rozwiązań do sprawdzenia, jak i możliwości eksperymentowania pochłoną Twoje dziecko na długie godziny. I to nie raz.

Wybór zdaje się być jasny. Zamiast kupować swojemu dziecku kolejny samochodzik elektroniczny, warto postarać się, aby przeniosło się na chwilę na drugą stronę. Kto wie, może kariery wielu świetlanych konstruktorów rozpoczną się właśnie od tego zestawu?

Nie ma to jednak znaczenia. Kimkolwiek w przyszłości zechce zostać Twoje dziecko, aktualnie liczy się dla niego przede wszystkim dobra zabawa. Sekrety mu to w pełni umożliwiają. W bardzo korzystny dla jego rozwoju sposób. Oprócz uczenia samych tajników elektroniki, zestaw wpływa na umiejętności logicznego myślenia i planowania swoich działań. Produkty te charakteryzują się przede wszystkim niesamowicie atrakcyjnym wyglądem, dzięki któremu nauka poprzez zabawę jest jeszcze przyjemniejsza. Oferta naszych zabawek, które pomogą w edukacji dziecka to gwarancja uśmiechu na buzi Państwa pociech.

 

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy >

sekrety elektroniki - radio fm ponad 80 eksperymen

Zestaw naukowy dla dzieci wprowadzający w zagadnienia zwi...


Zobacz

62.00 zł
sekrety elektroniki - ponad 180 eksperymentów

Zestaw naukowy dla dzieci, umożliwia poznanie zasad dział...


Zobacz

76.00 zł
sekrety elektroniki - ponad 500 eksperymentów

Produkt umożliwia poznanie zasad działania połączeń elekt...


Zobacz

116.00 zł
sekrety elektroniki - ponad 1200 eksperymentów

Zestaw naukowy dla dzieci, umożliwia poznanie zasad dział...


Zobacz

181.00 zł

 

sekrety elektroniki - model c

MODEL C to mini zestaw edukacyjny dla dzieci, które chcą ...


Zobacz

21.50 zł
sekrety elektroniki - ponad 80 eksperymentów

Zestaw PONAD 80 EKSPERYMENTÓW umożliwia przeprowadzenie...


Zobacz

47.00 zł
SEKRETY ELEKTRONIKI - PONAD 500 EKSPERYMENTÓW

Produkt umożliwia poznanie zasad działania połączeń elekt...


Zobacz

116.00 zł
sekrety elektroniki - motorówka z napędem elektrycznym

Zestaw umożliwia przeprowadzanie eksperymentów, które...


Zobacz

21.50 zł

 

 

 

Może zaineresuje Cię również :

Klocki Eitech

Orb Factory

Klocki Gigo

Zabawki 4M

Koraliki Hama

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Laboratorium Chemiczne Dromader

Zabawki kreatywne

 

 

 

 

 

Twój schowek jest pusty